PROJEKTOWANIE INDYWIDUALNE 

 

Moda męska może wydawać się mniej skomplikowana od damskiej, ale to tylko pozory. Tworzenie ubrań dla mężczyzn jest wyzwaniem równie poważnym, ponieważ wymaga ono wielkiej subtelności i jeszcze lepszego dostosowania strojów do osoby, która będzie je zakładać. Idealnie wykonane garnitury i płaszcze zapewnią idealną prezencję w codziennym życiu zawodowym i w sytuacjach wymagających odpowiedniej elegancji.

Istnieje również możliwość stworzenia strojów na specjalne okazje, na przykład smokingów.

Pierwsze spotkanie z klientem jest spotkaniem zapoznawczym, chociaż w przypadku panów znacznie częściej zdarza się, iż w zupełności wystarczy ono do stworzenia całej koncepcji garnituru i przejścia do fazy jego realizacji. Niezależnie jednak od tego faktu, na pierwszy spotkaniu klient komunikuje swoje oczekiwania i są one precyzowane w rozmowie z projektantem. Tak powstaje wizja garnituru, która następnie przekształcana jest w konkretne rysunki podlegające ocenie klienta. Projekty mogą być poprawiane do skutku i nie ma pod tym względem żadnych ograniczeń.

Do wyboru materiałów można przejść dopiero w momencie, kiedy klient jest w pełni zadowolony z przedstawionego mu projektu. Proces konsultacji można ułatwić poprzez rezygnację z kolejnych spotkań bezpośrednich na rzecz komunikacji mailowej. Należy rozumieć, że usługa indywidualnego przygotowania garnituru ma charakter w pełni ekskluzywny. W jej wyniku powstaje całkowicie unikalny garnitur stworzony od początku do końca z myślą o jednej osobie. Przejawia się to w jego formie, responsywności w stosunku do budowy ciała mężczyzny, a także pod względem idealnego dopasowania do sylwetki.

W trakcie szycia wykonuje się co najmniej dwie przymiarki, w czasie których poszukiwana jest absolutna perfekcja. Ekskluzywny charakter realizacji oznacza również, że Jonatan Kilczewski dba o wygodę klienta dojeżdżając na spotkania i przymiarki w miejsca wskazane przez zleceniodawców.

Na podkreślenie zasługuje jakość wykorzystywanych materiałów. Są to tkaniny wybierane przez klienta z szerokiej palety możliwości wskazanych przez projektanta.

Sprowadza się je na potrzeby każdej indywidualnej realizacji z Zachodu, najczęściej z Francji i z Włoch. Są one niezbędne, ponieważ ręcznie wykonane dzieła Jonatana Kilczewskiego to ubrania niepowtarzalne, tworzone bez użycia jakichkolwiek szablonów, bezpośrednio na potrzeby jednego klienta.

Dla tych unikalnych kreacji jedynym ograniczeniem może być tylko nasza wyobraźnia.

 

"Garnitur szyty na miarę to najlepsza rzecz, jaka może spotkać mężczyznę.

Z wyjątkiem jedynie miłości"

 

GALERIA PROJEKTÓW INDYWIDUALNYCH