PROJEKTOWANIE INDYWIDUALNE

 

Obecnie podstawowym zajęciem Jonatana Kilczewskiego jest projektowanie sukni w podejściu indywidualnym.

 

Suknie ślubne, wieczorowe i koktajlowe są zawsze unikalnymi dziełami sztuki posiadającymi własne piękno, ale podstawowym zadaniem dla nich jest odkrywanie blasku pań, które je założą.

 

Projektowanie sukni ślubnych to przygoda tak dla panny młodej, jak i dla samego projektanta. Jest to wyzwanie niebagatelne, ponieważ suknia ślubna jest zawsze spełnieniem marzeń, a oczekiwania wobec niej bywają równie wygórowane, co trudne do przełożenia ze sfery snów na świat realny.

 

W czasie pierwszego spotkania Jonatana Kilczewskiego z klientką dochodzi do stworzenia idei bazowej, na której zbudować będzie można projekt sukni. Jest to praca twórcza biorąca pod uwagę oczekiwania klientki, ale także praca wymagająca ogromnej wiedzy technicznej, by dostosować odpowiednie środki do typu urody i figury przyszłej panny młodej. Po pierwszym spotkaniu projektant przystępuje do pracy, której efektem są rysunki niemal gotowych projektów. Mogą być omawiane na kolejnych spotkaniach lub wysłane drogą mailową. Praca nad nimi trwa tak długo, aż jedna opcja zostanie zaakceptowana.

 

Wtedy można przejść do realizacji projektu, czyli do wyboru tkanin i faktycznego szycia sukni ślubnej. Tkaniny nie są tutaj żadnym ograniczeniem, ponieważ wybierać można wśród najlepszych gatunkowo materiałów importowanych m.in. z Włoch i Francji.

 

Jeśli czas nagli lub między projektantem i klientką wytworzy się kreatywna chemia, cały proces planowania może odbyć się już na pierwszym spotkaniu.

Zapraszamy na spotkanie w takich miastach jak Warszawa, Białystok lub Sztokholm.

"Suknia ślubna stanowi spełnienie marzeń małej dziewczynki,

która jest dziś dorosłą kobietą.

Możliwość jej zaprojektowania to zaszczyt."

 

 

Procesu szycia sukni ślubnej może zostać w wymagających tego sytuacjach przyspieszony, ale nie da się uniknąć jednej lub dwóch przymiarek niezbędnych do tego, by suknia pasowała idealnie.

 

Jonatan Kilczewski jest jednak w stanie sprawić, by zapracowane osoby nie musiały w związku z przygotowaniem sukni skracać swojego dnia jeszcze bardziej. Usługa projektowania sukni ma charakter absolutnie ekskluzywny, co oznacza, że wszelkie spotkania, w tym przymiarki, odbywać się będą w miejscu i czasie wskazanym przez klientkę.

 

Projektant może dojechać chociażby do domu lub do miejsca pracy osoby, dla której tworzy.

 

Efektem końcowym prac jest zawsze absolutnie unikalne dzieło stanowiące przede wszystkim podkreślenie tego, co w kobiecie jest najpiękniejsze. W projektowaniu sukni na indywidualne zamówienie, nie tylko sukni ślubnych, możliwe jest stworzenie propozycji idealnie dostosowanej do osoby, która je założy.

 

Propozycji, która będzie zdobiła nie tylko ciało, ale i duszę.

 

GALERIA PROJEKTÓW INDYWIDUALNYCH

 

ZOBACZ JAK POWSTAJĄ SUKNIE PROJEKTOWANE INDYWIDUALNIE