SUKNIE WIECZOROWE

 

Przygotowywane na indywidualne zamówienie suknie wieczorowe to coś więcej, niż garderoba najwyższych lotów. To luksus dla wymagających. Ważny jest tutaj oczywiście ich ekskluzywny charakter, ale efekt końcowy wychodzi daleko poza korzyści, jakie zaoferować może luksusowa forma.

 

Przygotowywane przez Jonatana Kilczewskiego suknie koktajlowe, suknie wieczorowe i ogólnie suknie powstające na indywidualne zamówienie to propozycje będące dopełnieniem osoby, która będzie je nosiła. Ich specjalny charakter najlepiej uświadomić można sobie poprzez proces, w jakim powstają.

 

Realizacja każdego indywidualnego zamówienia na suknię zaczyna się od rozmowy z klientką. Projektant dowiaduje się w jej trakcie, czego oczekuje od niego kobieta. Jej wizja łączona jest z wiedzą Jonatana Kilczewskiego na temat mody i kobiecej formy, kobiecego ciała, ale ogromne znaczenie ma tutaj także charakter klientki. Suknia musi być dopasowana do jej sylwetki i do jej typu urody, a najlepiej prezentować się będzie dopiero z uwzględnieniem jej temperamentu.

Ekskluzywne suknie wieczorowe Warszawa

Efektem pierwszej rozmowy jest zawsze wypracowanie konceptu ogólnego, który musi potem nabrać realnych kształtów. W tworzeniu propozycji dla swoich klientek Jonatan Kilczewski opiera się bardzo różnych inspiracjach. Znaczenie ma tu współczesna moda, ale także jego pasje, w tym zwłaszcza muzyka i architektura. Z ich syntezy powstają rysunki, które są potem omawiane na kolejnych spotkaniach lub po prostu wysyłane do klientki w celu uzyskania uwag lub ostatecznej akceptacji dla propozycji. Kiedy projekt jest już gotowy, można wybrać tkaniny. Projektant zapewnia możliwość skorzystania z szerokiej gamy importowanych materiałów, które sprowadza m.in. z Anglii, Włoch i Francji.

 

Szyta z nich sukienka musi idealnie pasować, więc konieczne jest wykonanie kilku przymiarek, zwykle nie więcej niż dwóch lub trzech. Bardzo duże znaczenie ma tutaj ekskluzywna usługa dojazdu do zleceniodawcy. Wszystkie przymiarki, a także pozostałe spotkania, odbywają się miejscu wskazanym przez klientkę. Projektant może dojechać do jej domu lub miejsca pracy. Wszystkie konsultacje i poprawki sukni trwają tak długo, aż klientka będzie w pełni zadowolona z dzieła Jonatana Kilczewskiego, będzie w nim zjawiskowo wyglądała i równie dobrze będzie się w nim czuła.

 

"Ubranie nie powinno zasłaniać człowieka;
jego zadaniem jest go zdobić."

 

GALERIA PROJEKTÓW INDYWIDUALNYCH