SUKNIE ŚLUBNE

 

"Dobrze dopasowana suknia to suknia, w której kobieta dobrze się czuje.

Cała reszta przychodzi już naturalnie"

 

Suknie ślubne to dzieła sztuki i ich szycie siłą rzeczy musi wyglądać niczym dialog pomiędzy projektantem i osobą, dla której suknia jest przygotowana. W ten sposób właśnie Jonatan Kilczewski pracuje najczęściej. Jego projekty ekskluzywnych sukni ślubnych powstają w zdecydowanej większości na indywidualne zamówienie, jako wynik twórczej współpracy artysty i przyszłej panny młodej. Liczne sukcesy na tym polu spowodowały jednak, że propozycje Jonatana Kilczewskiego stały się rozchwytywane, a jego styl jest pożądany przez naprawdę duże grono pań planujących swoje wesele. W wyniku niezliczonych próśb powstała osobna seria gotowych modeli, różnych od propozycji wykonywanych na indywidualne zamówienie, ale cechujących się niezmiennie kreatywnością i bogactwem inspiracji. Każda z propozycji jest oczywiście całkowicie unikalna i jedynie główny koncept został zaczerpnięty z istniejących już dzieł.

 W przypadku sukni ślubnych na wymiar najważniejszy jest pomysł. Jego narodziny mogą mieć różny charakter. Czasami jest to inspiracja sztuką, nieraz interpretacja muzyki, wielkie znaczenie mają tutaj liczne podróże projektanta i jego miłość do architektury, a w jeszcze innych przypadkach jedno spojrzenie na klientkę wystarcza, by jej piękno podsunęło najlepsze rozwiązania.

 Pomysł to oczywiście tylko pierwszy krok. Realna praca rozpoczyna się od przygotowania rysunku stanowiącego pierwsze urzeczywistnienie wizji. Pozwala on zobaczyć, w jaki sposób gotowa suknia będzie się prezentowała i w tym momencie można wprowadzać też wszystkie, nawet najdalej idące zmiany. W czasie projektowania indywidualnego ogromne znaczenie zawsze ma zdanie osoby, która suknię na siebie założy, a także jej odczucia.

 Jonatan Kilczewski potrafi odczytywać subtelne sygnały pojawiające się w odpowiedzi na sugestie i propozycje podnoszone przy tworzeniu kreacji i reagować na wrażenia pozostające często nawet poza sferą słów.

 Suknia ślubna jest dopełnieniem osoby ją zakładającej, a projektant oferujący bajkowe suknie ślubne musi to rozumieć i urzeczywistniać. Ekskluzywne suknie zdobią kobiety nie tylko w czasie ślubu i dlatego Jonatan Kilczewski oferuje również suknie wieczorowe i koktajlowe przygotowywane na indywidualne zamówienie.

Zapraszamy na spotkanie w takich miastach jak Warszawa, Białystok lub Sztokholm.

 

GALERIA PROJEKTÓW INDYWIDUALNYCH

 

ZOBACZ JAK POWSTAJĄ SUKNIE PROJEKTOWANE INDYWIDUALNIE