GARNITURY

 

"Stworzenie ubioru dla mężczyzny to wyjątkowe wyzwanie.

Konieczne jest przekształcanie rzeczy zwykłych w niezwykłe."

 

 Nie ma lepszej wizytówki dla mężczyzny niż dobrze dopasowany garnitur.

 Dobieranie garnituru jest jednak czynnością dalece niedoskonałą. Produkowane masowo garnitury są oczywiście bardzo dobrym rozwiązaniem, mogą być uszyte z zachowaniem wszystkich najważniejszych zasad sztuki krawieckiej, z wykorzystaniem odpowiednich materiałów i z uwzględnieniem panujących obecnie trendów mody. Zawsze będą jednak jedynie niedoskonałą adaptacją.

 Garnitury wykonywane na miarę przez Jonatana Kilczewskiego to krok w kierunku perfekcjonizmu. Celem wykonania ekskluzywnego garnituru dla klienta jest zaproponowanie mu ubioru, który będzie idealnie dopasowany tak do jego sylwetki, jak i do osobowości.

 Nie ma innej możliwości, by uzyskać najlepszą prezencję, cechę niebagatelną w przypadku ważnych uroczystości, takich jak ceremonia ślubna, oraz konieczności podtrzymania wizerunku cechującego się najwyższym poziomem profesjonalizmu. Proces tworzenia garnituru odbywa się w sposób możliwie wygodny dla osoby zamawiającej.

 Zaczyna się od spotkania, na którym wypracowywana jest wizja garnituru i przedstawiane są pierwsze projekty. Propozycje Jonatana Kilczewskiego będą miały formę rysunków-projektów, do których klient może składać dowolne uwagi. Projekty można przedyskutować w czasie kolejnych spotkań lub mogą zostać przekazane klientowi do akceptacji drogą elektroniczną. Następnie dokonuje się wyboru odpowiedniego materiału spośród wielu możliwości. Jonatan Kilczewski korzysta głównie z materiałów sprowadzanych zza granicy, m.in. z Francji, Włoch i Anglii, co gwarantuje ich najwyższą jakość.

 W trakcie szycia garnituru konieczne jest wykonanie przymiarek, najczęściej dwóch lub trzech. Usługa szycia garnituru na miarę ma charakter ekskluzywny, więc klient może się spodziewać pełnego poświęcenia ze strony projektanta i przekazania mu gotowego ubioru dopiero w momencie, gdy będzie on pod każdym względem idealny.

 Ekskluzywność oznacza tutaj także to, że wszystkie spotkania będą odbywać się w miejscu i czasie najwygodniejszym dla klienta.

 

GALERIA PROJEKTÓW INDYWIDUALNYCH